LNC2W822MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.LNC2W822MSEJBB.pdf2.LNC2W822MSEJBB.pdf3.LNC2W822MSEJBB.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 783 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 783 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LNC2W822MSEJBB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm)
Σειρά LNC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30.5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 42.7A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.433" (138.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 8200µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LNC2W822MSEHBN
LNC2W822MSEHBN
Σε απόθεμα: 617 pcs
Κατεβάστε: LNC2W822MSEHBN.pdf
RFQ
LNCBS-12-01
LNCBS-12-01
Κατασκευαστές: Essentra Components
Περιγραφή: BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 3/4"
Σε απόθεμα: 173083 pcs
Κατεβάστε: LNCBS-12-01.pdf
RFQ
LNC2W822MSEJ
LNC2W822MSEJ