LNC2G392MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.LNC2G392MSEHBB.pdf2.LNC2G392MSEHBB.pdf3.LNC2G392MSEHBB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LNC2G392MSEHBB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm)
Σειρά LNC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 17.1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 23.94A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3900µF εφαρμογές General Purpose