LKG1K223MKZS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22000UF 20% 80V SOLDER
Φύλλα δεδομένων: LKG1K223MKZS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LKG1K223MKZS
Αριθμός εξαρτήματος LKG1K223MKZS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22000UF 20% 80V SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1277 pcs Φύλλο δεδομένων LKG1K223MKZS.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.992" Dia (76.00mm)
Σειρά LKG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 13.7A @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Solder Lug
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.984" (25.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 22000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 22000µF εφαρμογές Audio