LKG1H472MESCCK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP IN
Φύλλα δεδομένων: LKG1H472MESCCK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LKG1H472MESCCK Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13760 pcs Φύλλο δεδομένων LKG1H472MESCCK.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LKG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.9A @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 4700µF εφαρμογές Audio