LGY1V822MELA40
NichiconNichicon
LGY1V822MELA40 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 1.LGY1V822MELA40.pdf2.LGY1V822MELA40.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LGY1V822MELA40 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64073 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGY1V822MELA40.pdf2.LGY1V822MELA40.pdf
Ανοχή 8200µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά LGY
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 35V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 493-8636
LGY1V822MELA40-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 2.4A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LGY1V822MELA40 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 8200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C