LGY1K182MELA30
NichiconNichicon
LGY1K182MELA30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 1.LGY1K182MELA30.pdf2.LGY1K182MELA30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LGY1K182MELA30 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59555 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGY1K182MELA30.pdf2.LGY1K182MELA30.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά LGY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.8A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.07A @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα 493-8701
LGY1K182MELA30-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1800µF εφαρμογές General Purpose