LGY1J392MELB35
NichiconNichicon
LGY1J392MELB35 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 1.LGY1J392MELB35.pdf2.LGY1J392MELB35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LGY1J392MELB35 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46083 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGY1J392MELB35.pdf2.LGY1J392MELB35.pdf
Ανοχή 3900µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά LGY
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 63V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 493-8684
LGY1J392MELB35-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 2.4A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LGY1J392MELB35 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 3900µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C