PZU22B2A,115
NexperiaNexperia
PZU22B2A,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 22V 320MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: PZU22B2A,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PZU22B2A,115
Αριθμός εξαρτήματος PZU22B2A,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 22V 320MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1536425 pcs Φύλλο δεδομένων PZU22B2A,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 22V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 320mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα 1727-7582-2
PZU22B2A,115-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 25 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 22V 320mW ±2% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 17V
Αριθμός μέρους βάσης PZU22
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PZU22B2,115
PZU22B2,115
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 22V 310MW SOD323F
Κατεβάστε: PZU22B2,115.pdf
RFQ
PZU20DB2,115
PZU20DB2,115
Περιγραφή: DIODE ZENER ARRAY 20V 5TSSOP
Κατεβάστε: PZU20DB2,115.pdf
RFQ
PZU22BA,115
PZU22BA,115
Κατεβάστε: PZU22BA,115.pdf
PZU22B,115
PZU22B,115