PSMN2R2-25YLC,115
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 25V 100A LFPAK
Φύλλα δεδομένων: PSMN2R2-25YLC,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PSMN2R2-25YLC,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 25V 100A LFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120759 pcs Φύλλο δεδομένων PSMN2R2-25YLC,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.95V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή LFPAK56, Power-SO8
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 106W (Tc) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Αλλα ονόματα 1727-5299-6
568-6729-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2542pF @ 12V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 39nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 25V