PSMN2R0-30YL,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK
Φύλλα δεδομένων: PSMN2R0-30YL,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PSMN2R0-30YL,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103343 pcs Φύλλο δεδομένων PSMN2R0-30YL,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.15V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή LFPAK56, Power-SO8
Σειρά TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 mOhm @ 15A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 97W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Αλλα ονόματα 1727-4163-1
568-4679-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3980pF @ 12V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 64nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 100A (Tc) 97W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PSMN2R0-30YLE,115
PSMN2R0-30YLE,115
Περιγραφή: MOSFET N-CH 30V LFPAK