PSMN045-80YS,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 80V 24A LFPAK
Φύλλα δεδομένων: PSMN045-80YS,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PSMN045-80YS,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 24A LFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178641 pcs Φύλλο δεδομένων PSMN045-80YS,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή LFPAK56, Power-SO8
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 56W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Αλλα ονόματα 1727-4630-1
568-5587-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 675pF @ 40V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 12.5nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 80V