PMF370XN,115
NexperiaNexperia
PMF370XN,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 0.87A SOT323
Φύλλα δεδομένων: PMF370XN,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMF370XN,115
Αριθμός εξαρτήματος PMF370XN,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 0.87A SOT323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 475848 pcs Φύλλο δεδομένων PMF370XN,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-3
Σειρά TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 440 mOhm @ 200mA, 4.5V
Έκλυση ενέργειας (Max) 560mW (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323 Αλλα ονόματα 1727-5422-2
568-6871-2-ND
PMF370XN T/R
PMF370XN T/R-ND
PMF370XN,115-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 37pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 0.65nC @ 4.5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 870mA (Tc) 560mW (Tc) Surface Mount SOT-323-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 870mA (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMF500
PMF500
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: BOX TO STUD SUPPORT FOR 1/2 DRYW
Σε απόθεμα: 43287 pcs
Κατεβάστε: PMF500.pdf
RFQ
PMF3800SN,115
PMF3800SN,115
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: MOSFET N-CH 60V 260MA SOT323
Κατεβάστε:
RFQ
PMF400UN,115
PMF400UN,115
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: MOSFET N-CH 30V 830MA SOT323