PESD5Z12,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12V 35V SOD523
Φύλλα δεδομένων: PESD5Z12,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PESD5Z12,115
Αριθμός εξαρτήματος PESD5Z12,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 12V 35V SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 889200 pcs Φύλλο δεδομένων PESD5Z12,115.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.1V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523 Αλλα ονόματα 1727-5812-1
568-7362-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 35pF @ 1MHz