PESD3V3S5UD,115
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 3.3V 12V 6TSOP
Φύλλα δεδομένων: PESD3V3S5UD,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PESD3V3S5UD,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 12V 6TSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 649131 pcs Φύλλο δεδομένων PESD3V3S5UD,115.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3.3V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12V
Τάση - Ανάλυση (Min) 5.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 5
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TSOP
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74, SOT-457 Αλλα ονόματα 1727-3885-2
568-4141-2-ND
PESD3V3S5UD T/R
PESD3V3S5UD T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 215pF @ 1MHz