PESD18VV1BSFYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 18V 16V DSN0603-2
Φύλλα δεδομένων: PESD18VV1BSFYL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PESD18VV1BSFYL Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 18V 16V DSN0603-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 712093 pcs Φύλλο δεδομένων PESD18VV1BSFYL.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 18V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 16V
Τάση - Ανάλυση (Min) 19V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DSN0603-2 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 1727-7817-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 0.28pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 1