PESD12VS5UD,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12V 24V 6TSOP
Φύλλα δεδομένων: PESD12VS5UD,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PESD12VS5UD,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TVS DIODE 12V 24V 6TSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 296608 pcs Φύλλο δεδομένων PESD12VS5UD,115.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24V
Τάση - Ανάλυση (Min) 12.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 5
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TSOP
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74, SOT-457 Αλλα ονόματα 1727-3887-1
568-4143-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 73pF @ 1MHz