PBHV9115Z,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRANS PNP 150V 1A SOT223
Φύλλα δεδομένων: PBHV9115Z,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBHV9115Z,115
Αριθμός εξαρτήματος PBHV9115Z,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή TRANS PNP 150V 1A SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177127 pcs Φύλλο δεδομένων PBHV9115Z,115.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 150V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 100mA, 500mA
transistor Τύπος PNP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά - Ισχύς - Max 1.4W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA
Αλλα ονόματα 1727-5684-6
568-7216-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Μετάβαση 115MHz
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor PNP 150V 1A 115MHz 1.4W Surface Mount SOT-223 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 100mA, 10V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 100nA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 1A