BZX84J-C33,115
NexperiaNexperia
BZX84J-C33,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 33V 550MW SOD323F
Φύλλα δεδομένων: BZX84J-C33,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84J-C33,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 33V 550MW SOD323F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 726521 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84J-C33,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 33V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323F
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 550mW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F
Αλλα ονόματα 1727-1680-6
568-11215-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 33V 550mW ±5% Surface Mount SOD-323F Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 23.1V