BZX84J-C22,115
NexperiaNexperia
BZX84J-C22,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 22V 550MW SOD323F
Φύλλα δεδομένων: BZX84J-C22,115.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84J-C22,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 22V 550MW SOD323F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 958632 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84J-C22,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 22V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323F
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 550mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F
Αλλα ονόματα 934060991115
BZX84J-C22 T/R
BZX84J-C22 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 25 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 22V 550mW ±5% Surface Mount SOD-323F Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 15.4V