BZX84J-B68,115
NexperiaNexperia
BZX84J-B68,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 68V 550MW SOD323F
Φύλλα δεδομένων: BZX84J-B68,115.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84J-B68,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 68V 550MW SOD323F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 990593 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84J-B68,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 68V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323F
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 550mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F
Αλλα ονόματα 934060974115
BZX84J-B68 T/R
BZX84J-B68 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 160 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 68V 550mW ±2% Surface Mount SOD-323F Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 47.6V