BZX84-C12,235
NexperiaNexperia
BZX84-C12,235 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84-C12,235
Αριθμός εξαρτήματος BZX84-C12,235 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 12V 250MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 12V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-236AB (SOT23)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα 1727-2126-2
568-11971-2-ND
568-12277-2-ND
BZX84-C12 /T3
BZX84-C12 /T3-ND
BZX84-C12,235-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 25 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 12V 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 8V
Αριθμός μέρους βάσης BZX84C12
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84-C12/LF1R
BZX84-C12/LF1R
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-C13,235
BZX84-C13,235
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 13V 250MW SOT23
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-C12/DG/B3,23
BZX84-C12/DG/B3,23
Περιγραφή: DIODE ZENER 12.05V 250MW TO236AB