BZX84-B15,235
NexperiaNexperia
BZX84-B15,235 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 15V 250MW SOT23
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84-B15,235
Αριθμός εξαρτήματος BZX84-B15,235 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 15V 250MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1432372 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 15V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-236AB (SOT23)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα 1727-7472-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 15V 250mW ±2% Surface Mount TO-236AB (SOT23) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 10.5V
Αριθμός μέρους βάσης BZX84B15
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84-B16/LF1R
BZX84-B16/LF1R
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-B15/LF1VL
BZX84-B15/LF1VL
Κατασκευαστές: N/A
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-B12/LF1R
BZX84-B12/LF1R
BZX84-B15/LF1R
BZX84-B15/LF1R
BZX84-B16,215
BZX84-B16,215
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 16V 250MW SOT23
Περιγραφή: DIODE ZENER 13V 250MW SOT23
BZX84-B15/DG/B3,21
BZX84-B15/DG/B3,21
Περιγραφή: DIODE ZENER 15V 250MW TO236AB