BZX79-C3V6,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C3V6,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C3V6,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5643577 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C3V6,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-2116-2
568-11842-2-ND
568-12267-2-ND
BZX79-C3V6 T/R
BZX79-C3V6 T/R-ND
BZX79-C3V6,113-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.6V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C3V6
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C3V3,113
BZX79-C3V3,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C3V3,113.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C3V3,133.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.9V 400MW ALF2
BZX79-C3V6,143
BZX79-C3V6,143
Κατεβάστε: BZX79-C3V6,143.pdf
BZX79-C3V6,133
BZX79-C3V6,133
Κατεβάστε: BZX79-C3V6,133.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 3V 400MW ALF2
BZX79-C43,113
BZX79-C43,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 43V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C43,113.pdf