BZX79-C39,143
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 39V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C39,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C39,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C39,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 39V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3189837 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C39,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 39V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117930143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 130 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 39V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 27.3V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C39
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C3V0,133
BZX79-C3V0,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 3V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 5217156 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C3V0,133.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C3V0,143.pdf
RFQ
BZX79-C36,143
BZX79-C36,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 36V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C36,143.pdf
BZX79-C39,113
BZX79-C39,113
Κατεβάστε: BZX79-C39,113.pdf
Κατεβάστε: BZX79-C36,113.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2
BZX79-C39,133
BZX79-C39,133