BZX79-C20,143
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 20V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C20,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C20,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C20,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 20V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3117471 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C20,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 20V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117860143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 55 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 20V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 14V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C20
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C24,143
BZX79-C24,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 24V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 2434441 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C24,143.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE ZENER 18V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C18,133.pdf
RFQ
BZX79-C20,113
BZX79-C20,113
Κατεβάστε: BZX79-C20,113.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 22V 400MW ALF2