BZX79-B62,143
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 62V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B62,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B62,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B62,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 62V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1926776 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B62,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 62V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933167060143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 215 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 62V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 43.4V
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B68,113
BZX79-B68,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 2104682 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B68,113.pdf
RFQ
BZX79-B6V2,113
BZX79-B6V2,113
Κατεβάστε: BZX79-B6V2,113.pdf
RFQ
BZX79-B62,133
BZX79-B62,133
Κατεβάστε: BZX79-B62,133.pdf
BZX79-B5V6,133
BZX79-B5V6,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.6V 400MW ALF2