BZX79-B3V3,133
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B3V3,133.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B3V3,133 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1483288 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B3V3,133.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-6129-1
568-7934-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 95 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.3V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX79B3V3
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B3V3,113
BZX79-B3V3,113
Σε απόθεμα: 2231121 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B3V3,113.pdf
RFQ
BZX79-B3V6,133
BZX79-B3V6,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.6V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B3V6,133.pdf
RFQ
BZX79-B3V3,143
BZX79-B3V3,143