BZX79-B39,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 39V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B39,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B39,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B39,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 39V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2252869 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B39,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 39V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933167010113
BZX79-B39 T/R
BZX79-B39 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 130 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 39V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 27.3V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B36,133
BZX79-B36,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 36V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 2191808 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B36,133.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-B36,143.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
BZX79-B39,143
BZX79-B39,143
Κατεβάστε: BZX79-B39,143.pdf
BZX79-B3V0,133
BZX79-B3V0,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 3V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B3V0,133.pdf
BZX79-B39,133
BZX79-B39,133