BZX79-B30,113
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 30V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B30,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B30,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B30,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 30V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2283440 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B30,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 30V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933166980113
BZX79-B30 T/R
BZX79-B30 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 30V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 21V
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B2V4,133
BZX79-B2V4,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.4V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 1416713 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B2V4,133.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-B2V4,113.pdf
RFQ
BZX79-B30,143
BZX79-B30,143
Κατεβάστε: BZX79-B30,143.pdf
BZX79-B36,113
BZX79-B36,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 36V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B36,113.pdf
BZX79-B30,133
BZX79-B30,133
Κατεβάστε: BZX79-B30,133.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.7V 400MW ALF2
Περιγραφή: DIODE ZENER 33V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B33,113.pdf