BZX79-B13,143
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 13V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B13,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B13,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B13,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3129898 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B13,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 13V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-7570-3
BZX79-B13,143-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 13V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 8V Αριθμός μέρους βάσης BZX79B13
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B15,113
BZX79-B15,113
Κατασκευαστές: Nexperia USA Inc.
Περιγραφή: DIODE ZENER 15V 400MW ALF2