BZX585-C11,115
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
BZX585-C11,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 11V 300MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: BZX585-C11,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX585-C11,115 Κατασκευαστής Nexperia USA Inc.
Περιγραφή DIODE ZENER 11V 300MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 964855 pcs Φύλλο δεδομένων BZX585-C11,115.pdf
Τάσης - Απομόνωση 10 Ohm Τάσης - Ανάλυση SOD-523
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 300mW Πόλωση SC-79, SOD-523
Άλλα ονόματα 934055852115
BZX585-C11 T/R
BZX585-C11 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX585-C11,115
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 11V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 300mW ±5% Surface Mount SOD-523
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Διαμόρφωση δίοδος 100µA @ 8V
Περιγραφή DIODE ZENER 11V 300MW SOD523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.1V @ 100mA