BZX384-C51,115
NexperiaNexperia
BZX384-C51,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 51V 300MW SOD323
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX384-C51,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 51V 300MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 51V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα 1727-1646-2
568-11181-2-ND
BZX384-C51 T/R
BZX384-C51 T/R-ND
BZX384-C51,115-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 180 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 51V 300mW ±5% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 35.7V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX384-C5V1/ZLX
BZX384-C5V1/ZLX
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE ZENER SOD323
Κατεβάστε:
RFQ
BZX384-C3V6,115
BZX384-C3V6,115
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Κατεβάστε:
RFQ
BZX384-C51F
BZX384-C51F
Περιγραφή: DIODE ZENER 51V SOD323