BZX384-C27,115
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
BZX384-C27,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 27V 300MW SOD323
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX384-C27,115 Κατασκευαστής Nexperia USA Inc.
Περιγραφή DIODE ZENER 27V 300MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Απομόνωση 80 Ohm Τάσης - Ανάλυση SOD-323
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 300mW Πόλωση SC-76, SOD-323
Άλλα ονόματα 1727-1639-2
568-11174-2-ND
BZX384-C27 T/R
BZX384-C27 T/R-ND
BZX384-C27,115-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX384-C27,115 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 27V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 300mW ±5% Surface Mount SOD-323 ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Διαμόρφωση δίοδος 50nA @ 18.9V Περιγραφή DIODE ZENER 27V 300MW SOD323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.1V @ 100mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX384-C27/ZLX
BZX384-C27/ZLX
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE ZENER SOD323
Κατεβάστε:
RFQ
BZX384-C27,115
BZX384-C27,115
Κατασκευαστές: Nexperia USA Inc.