BZT52-C5V1J
NexperiaNexperia
BZT52-C5V1J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.1V 350MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52-C5V1J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52-C5V1J
Αριθμός εξαρτήματος BZT52-C5V1J Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 5.1V 350MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3186592 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52-C5V1J.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5.9% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 350mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα 1727-7757-2
BZT52-C5V1J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 60 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.1V 350mW ±5.9% Surface Mount SOD-123
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2µA @ 2V