BZT52-B5V6J
NexperiaNexperia
BZT52-B5V6J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.6V 590MW SOD123
Φύλλα δεδομένων: BZT52-B5V6J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZT52-B5V6J
Αριθμός εξαρτήματος BZT52-B5V6J Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 5.6V 590MW SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2553655 pcs Φύλλο δεδομένων BZT52-B5V6J.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±1.96% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 590mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-123
Αλλα ονόματα 1727-7743-2
BZT52-B5V6J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.6V 590mW ±1.96% Surface Mount SOD-123 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 2V