BZB784-C11,115
NexperiaNexperia
BZB784-C11,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 11V SOT323
Φύλλα δεδομένων: BZB784-C11,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZB784-C11,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 11V SOT323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1034036 pcs Φύλλο δεδομένων BZB784-C11,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 11V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-3
Σειρά - Ισχύς - Max 180mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323
Αλλα ονόματα 934056312115
BZB784-C11 T/R
BZB784-C11 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 11V 180mW ±5% SOT-323-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 8V