BUK9M6R6-30EX
NexperiaNexperia
BUK9M6R6-30EX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 30V 70A LFPAK
Φύλλα δεδομένων: BUK9M6R6-30EX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BUK9M6R6-30EX
Αριθμός εξαρτήματος BUK9M6R6-30EX Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 70A LFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193042 pcs Φύλλο δεδομένων BUK9M6R6-30EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V