BUK9M120-100EX
NexperiaNexperia
BUK9M120-100EX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 11.5A LFPAK
Φύλλα δεδομένων: BUK9M120-100EX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BUK9M120-100EX Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 11.5A LFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 240966 pcs Φύλλο δεδομένων BUK9M120-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.05V @ 1mA Vgs (Max) ±10V