BUK9875-100A/CUX
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 7A SOT223
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BUK9875-100A/CUX Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 7A SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 134155 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 72 mOhm @ 8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 8W (Tc) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA Αλλα ονόματα 1727-2228-1
568-12496-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 25V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 7A (Tc) 8W (Tc) Surface Mount SOT-223 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)