BUK7M21-40EX
NexperiaNexperia
BUK7M21-40EX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 40V MLFPAK
Φύλλα δεδομένων: BUK7M21-40EX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BUK7M21-40EX
Αριθμός εξαρτήματος BUK7M21-40EX Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V MLFPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 289853 pcs Φύλλο δεδομένων BUK7M21-40EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V