BUK6D120-60PX
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BUK6D120-60P/SOT1220/SOT1220
Φύλλα δεδομένων: BUK6D120-60PX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BUK6D120-60PX
Αριθμός εξαρτήματος BUK6D120-60PX Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή BUK6D120-60P/SOT1220/SOT1220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 260957 pcs Φύλλο δεδομένων BUK6D120-60PX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DFN2020MD-6
Σειρά Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 3A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-UDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα 1727-8337-2
BUK6D120-60PX-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 724pF @ 30V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 18nC @ 10V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 60V 3A (Ta), 8A (Tc) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3A (Ta), 8A (Tc)