NHD-4.3-480800EF-CTXP#-T
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-4.3-480800EF-CTXP#-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT 4.3" 480X800 LED W/TOUCH
Φύλλα δεδομένων: NHD-4.3-480800EF-CTXP#-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-4.3-480800EF-CTXP#-T Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή LCD TFT 4.3" 480X800 LED W/TOUCH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4280 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-4.3-480800EF-CTXP#-T.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 57.36mm W x 94.80mm H Οθόνη αφής Resistive
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 480 x 800 dot Pitch -
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 4.3" (109.22mm) Λεπτομερής περιγραφή Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 16-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 800