NHD-4.3-480272MB-ASXV
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-4.3-480272MB-ASXV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος 4.3" MOUNTABLE MVA TFT
Φύλλα δεδομένων: NHD-4.3-480272MB-ASXV.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-4.3-480272MB-ASXV Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή 4.3" MOUNTABLE MVA TFT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3165 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-4.3-480272MB-ASXV.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 95.04mm W x 53.86mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 480 x 272 dot Pitch -
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 4.3" (109.22mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272