NHD-3.5-320240MB-ASXV
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-3.5-320240MB-ASXV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος 3.5" MOUNTABLE MVA TFT
Φύλλα δεδομένων: NHD-3.5-320240MB-ASXV.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-3.5-320240MB-ASXV Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή 3.5" MOUNTABLE MVA TFT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3598 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-3.5-320240MB-ASXV.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 70.08mm W x 52.56mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 320 x 240 dot Pitch -
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.5" (88.90mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 3.5" (88.90mm) 320 x 240
Οπίσθιο φωτισμό LED - White Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NHD-3.5-320240FT-CTXL-T
NHD-3.5-320240FT-CTXL-T
Περιγραφή: 3.5" EVE2 TFT STD. MODULE RES TO
Σε απόθεμα: 1959 pcs
Κατεβάστε: NHD-3.5-320240FT-CTXL-T.pdf
RFQ
NHD-3.5-320240MB-ASXV-CTP
NHD-3.5-320240MB-ASXV-CTP
Περιγραφή: 3.5" MOUNTABLE MVA CAP TOUCH
Σε απόθεμα: 1954 pcs
Κατεβάστε: NHD-3.5-320240MB-ASXV-CTP.pdf
RFQ
NHD-3.5-320240MB-ATXL
NHD-3.5-320240MB-ATXL
Περιγραφή: 3.5" MOUNTABLE STANDARD TFT
Κατεβάστε: NHD-3.5-320240MB-ATXL.pdf
NHD-3.5-320240MB-ASXN
NHD-3.5-320240MB-ASXN
Περιγραφή: 3.5" MOUNTABLE SUNLIGHT READ TFT
Κατεβάστε: NHD-3.5-320240MB-ASXN.pdf
NHD-3.5-320240MB-ASXV-T
NHD-3.5-320240MB-ASXV-T
Περιγραφή: 3.5" MOUNTABLE MVA RES TOUCH