NHD-3.5-320240FT-CSXV-CTP
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-3.5-320240FT-CSXV-CTP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος 3.5" EVE2 TFT PREM. MODULE CAP T
Φύλλα δεδομένων: NHD-3.5-320240FT-CSXV-CTP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-3.5-320240FT-CSXV-CTP Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή 3.5" EVE2 TFT PREM. MODULE CAP T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1635 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-3.5-320240FT-CSXV-CTP.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 70.68mm W x 53.16mm H Οθόνη αφής Capacitive
Σειρά - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση SPI
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 320 x 240 (QVGA) dot Pitch -
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.5" (88.90mm) Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 3.5" (88.90mm) 320 x 240 (QVGA)