D0119LT-29-1901
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
D0119LT-29-1901 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY VFD 7-SEG 1X19 11MM
Φύλλα δεδομένων: D0119LT-29-1901.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D0119LT-29-1901 Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή DISPLAY VFD 7-SEG 1X19 11MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5146 pcs Φύλλο δεδομένων D0119LT-29-1901.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Επισκόπηση Περιοχή 178.00mm L x 14.50mm W
Σειρά - Περίγραμμα L x Π x Υ 205.00mm x 29.00mm x 8.00mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Dots -
διασύνδεση - Μορφή -
οθόνη Τύπος Character Μορφή εμφάνισης 19 x 1
Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) 19 x 1 Character 205.00mm x 29.00mm x 8.00mm χαρακτήρα Μέγεθος 13.00mm H x 5.50mm W