C-33-1606F
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
Newhaven Display, Intl.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VFD CUSTOM AUDIO DISP 7.2MM
Φύλλα δεδομένων: C-33-1606F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C-33-1606F
Αριθμός εξαρτήματος C-33-1606F Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή VFD CUSTOM AUDIO DISP 7.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5483 pcs Φύλλο δεδομένων C-33-1606F.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Επισκόπηση Περιοχή -
Σειρά - Περίγραμμα L x Π x Υ 160.00mm x 33.00mm x 8.00mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Αριθμός Dots -
διασύνδεση - Μορφή 5 x 7 Dots
οθόνη Τύπος Character Μορφή εμφάνισης 12 x 1
Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) 12 x 1 Character 160.00mm x 33.00mm x 8.00mm χαρακτήρα Μέγεθος 7.20mm H x 5.00mm W
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C-38
C-38
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCH DESKTOP TAPE DISPENSER C-
Σε απόθεμα: 29809 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
C-36X
C-36X
Κατασκευαστές: Triad Magnetics
Περιγραφή: FIXED IND 500MH 300MA 30OHM CHAS
Σε απόθεμα: 16136 pcs
Κατεβάστε: C-36X.pdf
RFQ
C-3X
C-3X
Κατασκευαστές: Triad Magnetics
Περιγραφή: FIXED IND 10H 50MA 500 OHM CHASS
Κατεβάστε: C-3X.pdf
C-381064-10-S1-9
C-381064-10-S1-9
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: VINYL CLOTH LABELS
Κατεβάστε: C-381064-10-S1-9.pdf
C-3043-8
C-3043-8
Κατασκευαστές: Chemtronics
Περιγραφή: SOLDER TIP
Κατεβάστε: C-3043-8.pdf
Περιγραφή: VFD CUSTOM AUDIO DISP 8.8MM
Κατεβάστε: C-33-1305.pdf
Κατασκευαστές: Chemtronics
Περιγραφή: SOLDER TIP
C-33-0801N
C-33-0801N
Περιγραφή: DISPLAY VFD CUST SCALES 6.5MM
Κατεβάστε: C-33-0801N.pdf
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CARRYING CASE FOR CT-3980 SERIES
Σε απόθεμα: 679 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών