C-29-1403F
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
Newhaven Display, Intl.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VFD CUSTOM AUDIO DISP 6.6MM
Φύλλα δεδομένων: C-29-1403F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C-29-1403F
Αριθμός εξαρτήματος C-29-1403F Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή VFD CUSTOM AUDIO DISP 6.6MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4849 pcs Φύλλο δεδομένων C-29-1403F.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Επισκόπηση Περιοχή -
Σειρά - Περίγραμμα L x Π x Υ 118.20mm x 29.00mm x 6.50mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Dots -
διασύνδεση - Μορφή 5 x 7 Dots
οθόνη Τύπος Character Μορφή εμφάνισης 12 x 1
Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) 12 x 1 Character 118.20mm x 29.00mm x 6.50mm χαρακτήρα Μέγεθος 6.60mm H x 4.10mm W