C-22-0501NA
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
Newhaven Display, Intl.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY VFD CUST AUDIO
Φύλλα δεδομένων: C-22-0501NA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C-22-0501NA
Αριθμός εξαρτήματος C-22-0501NA Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Διαθέσιμη ποσότητα 5729 pcs Φύλλο δεδομένων C-22-0501NA.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Επισκόπηση Περιοχή -
Σειρά - Περίγραμμα L x Π x Υ 106.20mm x 22.00mm x 6.50mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Αριθμός Dots -
διασύνδεση - Μορφή -
οθόνη Τύπος Character Μορφή εμφάνισης -
Λεπτομερής περιγραφή Vacuum Fluorescent Display (VFD) Character 106.20mm x 22.00mm x 6.50mm χαρακτήρα Μέγεθος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C-24X
C-24X
Κατασκευαστές: Triad Magnetics
Περιγραφή: FIXED IND 1H 240MA 50 OHM CHASS
Σε απόθεμα: 14637 pcs
Κατεβάστε: C-24X.pdf
RFQ
C-203-01
C-203-01
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN SPLICE 18-22 AWG CRIMP
Σε απόθεμα: 225546 pcs
Κατεβάστε: C-203-01.pdf
RFQ
Περιγραφή: DISPLAY VFD CUST AUTOMOTIVE
Κατεβάστε: C-25-0104.pdf
C-22
C-22
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCH HEAVY DUTY DISPENSER C22
Κατεβάστε:
Περιγραφή: VFD CUSTOM DVD DISP 7MM
C-25
C-25
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCH HEAVY DUTY DISPENSER C25
Κατεβάστε:
Περιγραφή: VINYL CLOTH LABELS
Περιγραφή: CONN SPLICE 10-12 AWG CRIMP
C-20-1003FN
C-20-1003FN
Κατεβάστε: C-20-1003FN.pdf
C-222
C-222
Περιγραφή: CAP PUSHBUTTON ROUND RED
Περιγραφή: VFD CUSTOM POS DISP 7MM
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών