NE03V03400SW001
Nesscap Co., LtdNesscap Co., Ltd
Nesscap Co., Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAPACITOR 3400F 3.0V WELD
Φύλλα δεδομένων: NE03V03400SW001.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NE03V03400SW001 Κατασκευαστής Nesscap Co., Ltd
Περιγραφή CAPACITOR 3400F 3.0V WELD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4381 pcs Φύλλο δεδομένων NE03V03400SW001.pdf
Τάση - Ονομαστική 3V Ανοχή -
Λήξη Weld Stud Μέγεθος / Διαστάσεις 2.374" Dia x 5.433" L (60.3mm x 138.00mm)
Σειρά - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Ισόβια @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 0.24 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 3400F (EDLC) Supercapacitor 3V Axial, Can 0.24 mOhm 1500 Hrs @ 65°C χωρητικότητα 3400F